com.yottapps.lajmeshqiptest

Te gjitha lajme ne nje vend!Telegrafi, GazetaExpress, Koha, Kosova, Shqiperia

Advertisement

Information

Updated2018-09-24
Rating4.4 ★ / 5
version1.0.7
Size3.92 MB
OS RequireAndroid 4.4 - KitKat
Packagenamecom.yottapps.lajmeshqiptest
Author's NotesTe gjitha lajme ne nje vend!Telegrafi, GazetaExpress, Koha, Kosova, Shqiperia

Description

Lajme Shqip

Lexoni lajme nga te gjitha portalet me te medha vendore ne nje vend.

Lajme Shqip eshte aplikacion qe ju mundesoj leximin e lajmeve nga shume portale ne nje vend, duke mos pasur nevoje per shfletues tjeter, si dhe duke ju mundesuar qasjen ne portale te ndryshme me nje metode shume te thjeshte dhe te shpejte,

Lajmet jane nga portalet me te medhaja si:

GazetaExpress.com
Telegrafi.com
Koha.net
KosovaPress.com
IndeksOnline.com
Lajmi.net
InfoKosova.org
Gazetablic.com
Insajderi.com
Balkanweb.com
ShqiperiaIme.al
GazetaMetro.net
Albeu.com
Noa.al
Tetova1.mk
Kallxo.com
Kosovarja-ks.com

Si dhe ju mundeson shfletimin e faqeve tjera shume te vizituara shqipetare, si ato per shitje apo blerje online, kuriozitete, kuzhine, shendetesi, shkence, sport, roze, teknologji etj.
Disa nga keto faqe jane:

LiveScore.com
GoalsArena.org
Merrjep.com
Peshkuiarte.com
Gjirafa50.com
Fafi-ks.com
KuzhinaShqipetare.com
Blerinadiet.al
Shendeti.com.al
Ndertimi.info
show more

Lajme Shqip APK - v1.0.7

Updated: 2018-09-26

What's new

Bug Fixed: Interstitial ads will not be shown when application is running in background
show more

Rating

4.4
57 Total
5★ 44
4★ 5
3★ 2
2★ 1
1 ★ 6
Advertisement
1.0.7 (10007)2018-09-26
1.0.6 (10006)2018-03-02
1.0.5 (10005)2018-02-16
1.0.2 (138)2016-05-02