Advertisement

Information

Updated2020-09-28
Rating0 ★ / 5
version34.BB
Size31.80 MB
OS RequireAndroid 5.0 - Lollipop
Packagenamecom.kksal55.bebektakibi
Author's NotesKeep track of your baby's activities and share problems with other mothers.

Description

"Gün Gün Bebek Bakım" uygulaması Google Play deki en gelişmiş, en geniş ve kullanışlı bebek bakım, gelişim takip uygulamasıdır. Asla internete ihtiyaç DUYMAZ.
Bu uygulama bebeğinizin doğduğu günden itibaren bebeğinizi büyütürken size eşlik edecek. Gün Gün ve hafta hafta bebeğinizin gelişimini takip edebileceksiniz. Uygulamada yer alan özelliklerin başlıcalarını aşağıya yazdık. Sizin Yapmanız gereken tek şey uygulamayı kurup doğum tarihini girmeniz. Gerisini bırakın bebek bakım asistanınız halletsin. Özellikle yenidoğan bebekler için vazgeçilmez bir uygulamadır.

Uygulamada yer alan başlıca özellikler:
- Soru Cevap: Uygulamayı kullanan diğer annelere sorular sorabilir, diğer annelerin sorularına cevaplar verebilirsiniz.
- Haftalık Gelişim: Hafta hafta bebeğinizin gelişim bilgilerini öğrenebilir, her hafta size sunulan ipucu ile bebek bakımı ile püf noktalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
- Aylık Gelişim: Aylık bazda kategori kategori gelişim bilgilerini inceleyerek bebeğiniz ile kıyaslayabilir eksiklik varsa görebilirsiniz.
- Günlük Soru: Her gün sizin için özel seçilmiş soru cevap ile bilmeniz gereken bilgileri sizlere sunduk

- Bebeğinizin:
* Uyku takibi
* Boy, kilo baş çevresi takibi
* Bez değiştirme takibi
* Emzirme takibi
* Beslenme takipi
* Banyo takibi
* İlaç takibi
* Süt sağım takibi
* Gezme, oyun vs işlemlerin takibi
* Ateş takibi
işlemlerinin kaydını tutarak takibi yapabilirsiniz.
Sizler için kaydettiğiniz tüm bilgileri grafiğe dökerek sizlerin kullanımına sunduk. Böylece tek bir ekrana bakarak bütün bir ayın analizini yapabileceksiniz.
- Uygulama sizleri emzirme, uyku, ilaç gibi işlemleri sizlere hatırlatarak bebeğinizi beslenme, uyku vs eylemlerin düzene girmesini sağlamaktadır.
- Uygulama içinde kategorilere ayrılmış binlerce makale ile bebek bakımı ve büyütmesi hakkında bir çok konuda bilgi sahibi olacaksınız.
- Bebeğinizin aşı takibini yapabilirsiniz.
- Onlarca mama tarifi ile bebeğinizin ayına uygun ek gıda tariflerine bakababilir, bebeğinize ziyafet çekebilirsiniz.
- Kolik bebekler için özel olarak seçtiğimiz sesleri ve ninnileri bebeğinize dinleterek sakinleşmesini ve uykuya dalmasına yardımcı olabilirsiniz.
- Not defteri ile bebeğinizin ilklerini veya özel anlarını not olarak kaydedebilirsiniz.
- Gece lambasını çok kullanışlı olduğunu göreceksiniz.
- Bebeğinizin burcu hakkında yeterli bilgiye sahip olacaksınız
- Takvim alanına girerek her güne ait yaptığınız işlemleri görebilirsiniz. Önceki hafta-aylarla kıyaslamalar yapabilirsiniz.
- Yenidoğan bebekler için hazırlanmış bakım yazıları

*Bu uygulama yenidoğan bebek bakım takip uygulamasıdır. Uygulama içerisindeki veriler internet ve bilirkişiler vasıtası ile hazırlanmıştır. Uygulama içerisindeki veriler ortalama veriler baz alınarak sizlere sunulmaktadır. Sizin bebeğinizin gerçek değerlerini vermeyebilir. Uygulama içerisindeki tavsiyeleri doktorunuza danışmadan uygulamamanızı tavsiye ederiz. Hafta Hafta bebek takibini güvenle yapabilirsiniz.
* Uygulama içerisindeki soru cevap platformuna www.annelertoplandik.com linkinden de ulaşarak takibini sağlayabilirsiniz. Aynı hesap bilgileri ile giriş yapabilirsiniz.
show more

Gün Gün Bebek Bakımı, Gelişimi, takibi, beslenme APK - v34.BB

Updated: 2020-10-02

Advertisement
34.BB (34)2020-10-02
32.BB (32)2020-06-14
26.BB (26)2020-05-23
21.BB (21)2020-03-18
14.BB (14)2020-01-11
13.BB (13)2019-12-02
12.BB (12)2019-11-04
11 (11)2019-08-23
7 (7)2019-08-09

Apps

Food & DrinkMaps & NavigationPersonalizationToolsBusinessTravel & LocalEntertainmentEducationDatingParentingBeautyCommunicationLifestyleShoppingProductivityArt & DesignHouse & HomeMusic & AudioPhotographyAuto & VehiclesBooks & ReferenceEventsHealth & FitnessFinanceSportsWeatherLibraries & DemoNews & MagazinesComicsSocialVideo Players & EditorsMedical