Advertisement

Information

Updated2019-10-31
Rating4.3 ★ / 5
version1.5.0.2
Size6.8M
OS Require4.4 and up
Packagenamecom.club.goldbucks
Author's NotesBucks Gold is a slot with 10 pay lines and bonus wins in mnożonymi x3.

Description

Zostań członkiem elitarnego grona za darmo! Poczujesz się jak w realnym kasynie
Club™ to jedna z najszybciej rozwijających się gier z rodzaju social gaming i gier symulacyjnych online. Rozgrywki odbywają się na automatach slotowych, video pokerach, grach pokerowych, stolikowych i klubowych – a wszystko to w towarzystwie całej społeczności najlepszych Graczy.

Trafiłeś Jackpota? Pochwal się na czacie! Ktoś trafił Big Win? Pogratuluj mu!

Zachęcamy do rozmów na publicznych czatach, do których dostęp mają wszyscy Gracze, a także do prywatnych czatów między przyjaciółmi. Gry i czaty na Androidzie są w pełni zsynchronizowane z aplikacjami na Windows i IOS. Nasze aktualne funkcje społecznościowe to: tablica gracza, a tam galeria zdjęć, ściany i komentarze. Znajomy nie jest dostępny? Zostaw mu wiadomość na spersonalizowanej poczcie i odbieraj komunikaty od serwisu o aktualnych nowościach. Sprawdzaj rankingi Jackpotów, Ligi Dziennej, Ligi Miesięcznej i Superpucharu – sprawdź kto ostatnio trafił 777!

Każda wielka wygrana jest ogłoszona na czacie, więc możesz pogratulować lub podziękować innym na żywo. Czaty są aktywne przez 24h, więc w każdej chwili możesz znaleźć rozmówcę i towarzysza gry.
Twój przyjaciel nie ma za co grać? Możesz mu pomóc! Codziennie dostępny jest limitowany transfer do innego Gracza – nie musisz się martwić o swoich znajomych.

Chcesz zagrać sam? Załóż prywatną salę i ciesz się spokojną rozgrywką samodzielnie lub w wybranym gronie przyjaciół.

Spłukałeś się? Nic nie szkodzi!

Dzięki naszemu darmowemu CLUBOWEMU PROGRAMOWI PREMII I NAGRÓD możesz zdobyć dodatkowe środki. Przygotowaliśmy dla Was darmowy prezent dostępny co 10 minut, Premium Spiny, darmowe premie $ dla aktywnych Graczy, codzienne i miesięczne premie VIP – dla każdego VIPa w serwisie! A także Szaloną Misję, Superpuchar i wiele innych bonusów.

Załóż i zweryfikuj swoje pierwsze konto i zdobądź bonus startowy!

NOWOŚĆ! Udostępniliśmy nową funkcjonalność: Rangę. Zdobywaj poziomy i rangi, losuj skrzynki z nagrodami! Dostępne są cztery rodzaje skrzynek z dostosowanymi nagrodami. Graj i osiągaj nowe poziomy, a tym samym zwiększaj swoje szanse na zdobycie kolejnej Rangi!

Rozwój to podstawa
Wybieraj spośród gier takich jak Bingo, Ruletka, Poker Texas Hold’em, Video Poker i Video Poker 2 Wild, Jednoręcy Bandyci: Slot Seven Hot, Hold Star, Power Joker, Ultra Triple, Gold Bucks, Lucky Crown i w przyszłości o wiele więcej! Przygotowaliśmy specjalne Forum dla naszych Użytkowników, w którym każdy może podzielić się swoimi pomysłami lub oceną dotychczasowych funkcjonalności. Każdy głos jest dla nas ważny i wszystko wprowadzamy zgodnie z opinią naszej społeczności.

Elegancja, prostota i profesjonalna obsługa

To nasze główne założenia. Wygląd aplikacji jest przejrzysty i przystępny dla każdego, a dodatkowo umożliwiliśmy wprowadzanie spersonalizowanych zmian efektów graficznych i prywatności aby zapewnić pełną wygodę dla każdego Użytkownika.

Nasz Support jest dostępny 24h na dobę pod adresem support@sgbg.co.uk, a sprawa każdego Gracza zostaje natychmiast zweryfikowana. Cały czas Administratorzy są dostępni na czatach, więc można na bieżąco zadać im pytanie i przedstawić problem. Każdy Gracz w serwisie jest traktowany jak VIP, tak jak w prawdziwym kasynie.

Odwiedź nas już dziś i sprawdź swoje możliwości!Rozszerzone funkcjonalności serwisu Club™ są również dostępne na komputerach z systemem Windows. Pobierz aplikację z naszej strony internetowej www.club.pl i zainstaluj w wersji na Windows, aby móc się cieszyć dodatkowymi możliwościami!

Aplikacja Club™ została zaprojektowana wyłącznie do użytku w celach rozrywkowych i udział w jakiejkolwiek grze w serwisie nie jest równoznaczny z możliwością uzyskania przez Użytkowników jakiejkolwiek wygranej pieniężnej lub rzeczowej. Jedynym celem jest rozrywka i satysfakcja moralna uzyskiwana przez osiągnięcie wyższego miejsca w rankingu.
show more

What's new

Poprawiona stabilność aplikacji
show more

Rating

4.3
42 Total
5★ 32
4★ 3
3★ 0
2★ 0
1 ★ 7
Advertisement