Advertisement

Information

Updated2015-10-11
Rating4.5 ★ / 5
version2.0
Size2.07 MB
OS RequireAndroid 2.1 - Eclair
Packagenameru.newappsland.book.AOTUBEYOAPSHUZJMO
Author's Notes"Kobzar" Taras Shevchenko - a book, scho Got to ukrajins'koho people zapovіtne values.

Description

«Кобзар» Т. Г. Шевченка - книга, яку український народ поставив на перше місце серед успадкованих з минулого національних духовних скарбів, книга, що ввібрала в себе науку віків і має для народу заповітне значення. «Кобзар» належить до найволелюбніших книг усіх часів, він наскрізь наповнений прагненням волі, передчуттям її неминучості. Поезії «Кобзаря» пронизані вірою в незнищенність людини, вірою в те, що людина ніколи не змириться з безправством, рабство ніколи не стане для неї за норму існування.

Розробник New Apps Land ставить перед собою мету популяризації творів класичної російської та зарубіжної літератури серед нового покоління читачів.

Щоб створити у користувачів враження читання реальної книги в додатку створений ефект гортання сторінок.

Додатки від New Apps Land є безкоштовними. Програми не запитують у користувачів відправку SMS з мобільних телефонів на платні номери а також не відстежують особисту інформацію користувача.

Як невелика компенсація за працю творця додатків в додаток вбудований рекламний модуль Admob

Якщо дана програма Вам сподобалося - залиште, будь ласка, відгук.
show more

Кобзар Т.Г.Шевченко APK - v2.0

Updated: 2016-01-10

What's new

Добавлена функция "Закладка"
show more

Rating

4.5
1,407 Total
5★ 1,192
4★ 72
3★ 12
2★ 0
1 ★ 131
Advertisement
2.0 (2)2016-01-10
1.0 (1)2016-01-10

Apps

Food & DrinkMaps & NavigationPersonalizationToolsBusinessTravel & LocalEntertainmentEducationDatingParentingBeautyCommunicationLifestyleShoppingProductivityArt & DesignHouse & HomeMusic & AudioPhotographyAuto & VehiclesBooks & ReferenceEventsHealth & FitnessFinanceSportsWeatherLibraries & DemoNews & MagazinesComicsSocialVideo Players & EditorsMedical